ОНЛАЙН-ЗУСТРІЧ З МАЙБУТНІМИ АБІТУРІЄНТАМИ

Сучасні умови внесли чимало корективів у життя кожного з нас, але чи не найбільшого стресу зараз зазнають ті, хто стоїть на порозі абсолютно нового життєвого етапу.

14 грудня 2020 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбулася онлайн-зустріч з випускниками Коростишівського педагогічного фахового коледжу імені І. Я. Франка за допомогою платформи Google.Meet

Перед випускниками зараз багато питань, одне з яких: “Як обрати професію не виходячи з дому?”.

Під час зустрічі абітурієнти дізнались про особливості Вступної кампанії – 2021; зміни до Правил вступу; підготовку здобувачів вищої освіти спеціальностей 012 Дошкільна освіта, 016.01 Спеціальна освіта (логопедія).

Успішне майбутнє, починається саме на факультеті дошкільної та спеціальної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини!

Ми чекаємо на Вас!