НЕЗАБУТНЯ ПОДОРОЖ ПО ЗОРЯНОМУ НЕБІ

Студенти 213 та 311 груп разом з кураторами  доц. Залізняк А. М. та проф. Гаврилюк С. М. відвідали навчально-виховний центр «Планетарій» УДПУ.

Завдяки технічному забезпеченню планетарію студенти мали можливість побачити зоряне небо майже кожного куточка землі, окрім екватора. Вони під музику групи «Space» здійснили незабутню подорож зорями. Їм було запропоновано уявно побувати в космічному просторі та споглядати як сходить і заходить Сонце, як з’являються зорі на вечірньому небі, які сузір’я вони утворюють. Студенти із захопленням слухали розповідь про утворення різних сузір’їв і спостерігали за їх рухом на уявній небесній сфері.

Час проведений в планетарії промайнув непомітно швидко, студенти отримали багато цікавої інформації і повернулись з екскурсії з гарними враженнями.