Незабутня подорож до Львова

     17 – 19 жовтня студенти факультету дошкільної та корекційної освіти відвідали гарне місто Львів, яке здивувало своєю красою і величністю. Супроводжувала студентів заступник декана з виховної роботи Бабій Інна Володимирівна.

IMG_2715

       Перший день наш розпочався з екскурсії до Почаївської Лаври. Почаїв – одна з найбільших православних святинь України. Побачити слід Божої Матері, вмитися у цілющому джерелі і помилуватись древнім замком – це далеко не все, що тут чекає нас. А монастир, розташований на вершині гори, яка панує над всією округою, своїми довершеними формами і спрямованими в небо позолоченими банями, справило незабутнє враження.

IMG_2476

IMG_2481

      Наша подорож Львовом розпочалася з площі Ринок. Площа Ринок – центр політичного, громадського, культурного і торгового життя міста упродовж 500 років, серце Львова, історичний початок європеїзації України.

IMG_2636

      Львів – сьоме за розміром місто України. Тут живе майже 740 тисяч мешканців. Побувавши у Львові, ми зрозуміли, що це те місто, в яке ви готові закохатися. Львів запам’ятовується високими пагорбами, що обступають його центр, вузенькими вуличками, різноманітними пам’ятками архітектури, привітними людьми.

IMG_2571

IMG_2548

IMG_2531

IMG_2504

       Небагато міст можна порівняти з музеями просто неба. Саме до них належить Львів, у чудових архітектурних ансамблях і пам’ятках якого відображений розвиток архітектури від древньоруських і готичних будівель XII-XIV століття, творів модерну й конструктивізму перших десятиліть XX століття до сучасних споруд.

IMG_2622

     Вистава в театрі ім. М. Заньковецької п’єса Юрія Косача «Симфонія сльози», запам’яталася нам цікавим режисерським вирішенням. На її змісті ми зрозуміли суть театралізації, прийомів подачі літературного матеріалу через пісню, танець та пластику. Вразила висока культура виконавської майстерності.

IMG_2520

       Швидко злетів час. Настала пора вирушати додому.

IMG_2658

        Львів запам’ятався високими пагорбами, що обступають його центр, численними храмами, вузенькими вуличками, бруківкою, яка вціліла ще з 18 століття, будинками, побудованими в стилі Барокко і Готики, різноманітними пам’ятками архітектури, скульптури, «бентежним ароматом арабіки», чистою українською мовою, привітними і щирими людьми.

Особливу вдячність  студенти факультету  дошкільної та корекційної освіти виносять голові профспілки університету доценту Олександру Семеновичу Осадчому за допомогу і підтримку в організації поїздки.

Друк