НЕЙМОВІРНИЙ ЕКСКУРС ІСТОРІЄЮ ЖИТТЯ НАШОГО УНІВЕРСИТЕТУ

Студенти 111 групи, як справжні першокурсники Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, відвідали Музей історії університету.

Олена Ігорівна, завідувач музею, підготувала неймовірний екскурс історією життя нашого університету, відкрила таємницю, чому Уманський державний педагогічний університет носить почесне ім’я Павла Тичини, ознайомила з історією створення факультету  дошкільної та спеціальної освіти та ще безліч цікавих фактів, які досі були нам не відомі. І, звичайно ж, не залишилась поза увагою нова експозиція, присвячена студентам, які були учасниками бойових дій на Сході України.

Серед експонатів: бойові прапори та шеврони, пробиті кулями, РПГ та снаряди, привезені студентами історичного факультету із передової. Пам’ятаймо і шануймо кращі університетські традиції, плекаймо в собі почуття любові до Альма-матер та рідної України.