НАВЧАННЯ СТУДЕНТІВ ДИСТАНЦІЙНО

Нині освітній процес для студентів денної та заочної форми навчання на факультеті дошкільної та спеціальної освіти проводиться дистанційно у системі Moodle відповідно до наказу УДПУ №284 о/д від 12.03.2020 року «Про заходи щодо запобігання захворювань, викликаних коронавірусом COVID-19» та листа Міністерства освіти і науки України №1/09-154 від 11.03.2020. Електронні розклади та детальна інформація розміщені на сайті факультету дошкільної та спеціальної освіти.

Дистанційна система Moodle надає безліч можливостей, серед яких: виконання завдань, завантаження файлів, обмін повідомленнями, оцінювання та календар подій. Метою дистанційного навчання – є надання освітніх послуг шляхом застосування сучасних інформаційно-комунікаційних технологій за певними освітніми рівнями відповідно до державних стандартів освіти.

Дистанційне навчання забезпечує доставку студентам факультету дошкільної та спеціальної освіти основного обсягу навчального матеріалу, інтерактивну взаємодію студентів і викладачів у процесі навчання та самостiйну роботу з матерiалами iнформацiйної мережі. Основне гасло ідеї дистанційної освіти – вчитися скрізь, завжди і все життя із задоволенням.

Під час дистанційного навчання у роботі зі студентами використовуються такі основні елементи: дистанційні курси; веб сторінки й сайти; електронна пошта тощо. І відтепер наші студенти «ходять» на навчальні заняття, увімкнувши свої комп’ютери.

Друк