НАВЧАЛЬНА ПРАКТИКА В КОМУНАЛЬНОМУ ЗАКЛАДІ «УМАНСЬКИЙ НАВЧАЛЬНО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ»

Уманський навчально-реабілітаційний центр Черкасьої обласної ради  – це маленька країна з маленькими особливими громадянами, тепла і затишна по-домашньому.

Студенти 514з та 514зд груп факультету дошкільної та спеціальної освіти проходили навчальну практику в комунальному закладі «Уманський навчально-реабілітаційний центр Черкаської обласної ради».

Керівник НРЦ Майданюк Вікторія Григорівна провела екскурсію закладом, в якому створене належне розвивальне середовище, всі необхідні умови для різнобічного, гармонійного розвитку особистості дитини.

Під час практики студенти спостерігали за роботою педпрацівників, відвідували заняття, брали участь у режимних процесах навчальної діяльності.

Практика викликала у студентів різноманітні враження, адже практика – це запорука успішного майбутнього професійного зростання педагога.