Настановча он-лайн конференція з виробничої педагогічної практики для студентів 1 курсу заочної форми навчання (221, 222, 223 груп)

19 січня 2022 року відбулася настановча он-лайн конференція з виробничої педагогічної практики для студентів 1 курсу заочної форми навчання (221, 222, 223 груп) факультету дошкільної та спеціальної освіти, які навчаються за ОС «Бакалавр», спеціальності 012 Дошкільна освіта, освітньої програми Дошкільна освіта. Спеціальна освіта (логопедія); Дошкільна освіта. Початкова освіта; Дошкільна освіта. Психологія.

У заході взяли участь: керівник практики по факультету к.п.н., доц. Дука Т.М. та керівник педагогічної практики к.п.н., доц. Трофаїла Н.Д.

Під час конференції доц. Дука Т.М. ознайомила студентів із програмою виробничої педагогічної практики (метою, завданнями та особливостями проходження виробничої педагогічної практики).

Доц. Трофаїла Н.Д. провела інструктаж з безпеки життєдіяльності, ознайомила студентів з вимогами щодо оформлення звітної документації, яку їм потрібно буде надати наприкінці виробничої педагогічної практики.

Бажаємо нашим студентам успішного проходження практики!