Настановча он-лайн конференція з навчальної педагогічної практики для студентів 2 курсу денної форми навчання (214, 215 груп)

24 травня 2022 року відбулась настановча конференція на платформі Google-meet для студентів 214, 215 групи денної форми навчання, які навчаються за спеціальністю: 016 Спеціальна освіта (логопедія).

Керівник практики Білан В.А. повідомила студентів про терміни і тривалість практики. Ознайомила з програмними результатами навчання, з рекомендаціями щодо ведення щоденника та індивідуального плану роботи студента-практиканта,  написанням звіту. Наголосила на необхідності вчасної подачі матеріалів практики та особливостях процедури захисту практики.

Учасники конференції взяли активну участь в обговоренні особливостей проведення навчальної педагогічної практики.

Бажаємо студентам успіхів у проходженні практики.