НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З ВИРОБНИЧОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ (ЗІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ) СТУДЕНТАМИ ОС «МАГІСТР» СПЕЦІАЛЬНОСТІ 012 ДОШКІЛЬНА ОСВІТА 503 ГРУПИ ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

11 березня 2022 року – настановча конференція з виробничої педагогічної практики (зі спеціалізації) студентами ОС «магістр» спеціальності 012 Дошкільна освіта 503 групи заочної форми навчання.

У своєму виступі керівник практики – доцент кафедри психології та педагогіки дитини Кравчук Н. П. пояснила мету та завдання практики, наголосила, що виробнича педагогічна практика студентів І курсу ОС «магістр» спеціальності 012 Дошкільна освіта – є важливим засобом професійної підготовки майбутнього педагога, яка сприяє зміцненню зав’язків навчання і виховання та формує суспільну активність майбутніх вихователів ЗДО. Ознайомила з вимогами щодо оформлення звітної документації, яку студентам-практикантам потрібно надати наприкінці практики.

Також надала студентам слушні методичні поради стосовно їх дистанційної роботи у ЗДО та запропонувала користуватися рекомендованими онлайн-платформами.

Бажаємо студентам успіхів у творчому пошуку, придбанні нових практичних знань і реалізації себе як професіоналів!