Настановча конференція з виробничої педагогічної практики здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «магістр» спеціальності 016 Спеціальна освіта (604 група заочна форма навчання)

08.09.2022 року відбулася настановча онлайн-конференція щодо проходження виробничої педагогічної практики для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «магістр» спеціальності 016 Спеціальна освіта заочної форми навчання (керівник практики професор кафедри спеціальної та інклюзивної освіти І. А. Малишевська).

Термін проходження виробничої педагогічної практики  з 12.09.2022 – по 07.10.2022 р.р.. Метою виробничої педагогічної практики є підготовка висококваліфікованих фахівців до управлінської, педагогічної, корекційної, інформаційно-просвітницької, науково-дослідницької діяльності у галузі спеціальної та інклюзивної освіти.

У ході конференції керівник практики професор Малишевська І.А. окреслила мету та завдання практики, фахові компетентності якими повинні оволодіти магістранти, зокрема здатність виконувати функції фасилітатора, працювати в команді, приймати обґрунтовані рішення, застосовувати знання в практичних ситуаціях, організовувати та здійснювати методичний супровід процесу навчання, виховання й розвитку дітей з особливими освітніми потребами в умовах спеціальної освіти та інклюзивного освітнього середовища; розробляти та впроваджувати технології інклюзивного навчання.

Ірина Малишевська ознайомила здобувачів вищої освіти із змістовими модулями виробничої педагогічної практики та індивідуальними завданнями практики, методичними рекомендаціями щодо проведення наукового дослідження у ході виробничої практики, критеріями оцінювання практики, вимогами до письмового звіту за результатами проходження виробничої практики.

Модератор конференції – Ірина Малишевська.