Настановча конференція з педагогічної організаційно-методичної практики в ЗДО магістрів ІІ курсу заочної форми навчання ОПП «Дошкільна освіта» та «Дошкільна освіта. Початкова освіта»

5 вересня 2024 року відбулась настановча конференція на платформі Google meet для здобувачів ІІ курсу 601з, 602 з, 602 аз груп заочної форми навчання другого (магістерського) рівня вищої освіти, які навчаються за освітньо-професійною  програмою «Дошкільна освіта» та «Дошкільна освіта. Початкова освіта».

Керівники практики: доктор педагогічних наук, професор кафедри дошкільної освіти Гаврилюк С.М., кандидати педагогічних наук,  доценти Попиченко С.С., Залізняк А.М., Скрипник Н.І.

Керівники практики провели інструкцію з охорони праці для студентів спрямованих на виробничу практику, повідомили терміни практики (з 09.09.2024 по 18.10.2024 (6 тижнів), познайомили студентів з метою, завданнями практики та вимогами до оформлення звітної документації.