НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ

Педагогічна практика є важливим етапом у системі фахової підготовки, першою ланкою професійного становлення майбутніх педагогів. У цей період закладаються основи майбутньої професійної діяльності, відбувається оволодіння педагогічною майстерністю; формуються професійні якості особистості педагога, зміцнюється інтерес до майбутньої професії. Педагогічна практика створює реальні можливості для формування готовності студентів-практикантів до професійної діяльності. Вона є важливою складовою освітнього  процесу всіх педагогічних спеціальностей.

14 листопада 2019 року відбулася настановча конференція з навчальної педагогічної практики для студентів 1 курсу (111-113 груп) факультету дошкільної та спеціальної освіти, які навчаються за спеціальністю 012 Дошкільна освіта. У заході взяли участь: заступник декана факультету з педагогічної практики  к.п.н., доц. Дука Т.М, завідувач ЗДО №12 м.Умань  к.п.н, доц. Дудник Н.А., методист педагогічної практики Кривда В.С.

Присутні ознайомили студентів із програмою педагогічної практики, провели інструктаж з безпеки життєдіяльності, обговорили організаційні питання щодо проходження педагогічної практики.

Було наголошено, що у процесі педагогічної практики відбувається закріплення, поглиблення психолого-педагогічних знань у процесі їх використання для вирішення конкретних навчальних завдань; свідоме застосування студентами теоретичних знань в практичній діяльності, усвідомлення її професійної значущості; виховання у студентів стійкого інтересу до професії дошкільного педагога, потреба у формуванні професійної компетентності та постійній самоосвіті.

Бажаємо нашим студентам успішного проходження практики!