НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ З НАВЧАЛЬНОЇ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАКТИКИ ОС “МОЛОДШИЙ БАКАЛАВР” ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ

Педагогічна практика є важливим етапом у системі фахової підготовки, першою ланкою професійного становлення майбутніх вихователів. У цей період закладаються основи майбутньої професійної діяльності, відбувається оволодіння педагогічною майстерністю, формуються професійні якості особистості вихователя, зміцнюється інтерес до майбутньої професії.

02 листопада 2020 року відбулася настановча конференція з навчальної педагогічної практики (дистанційно) для студентів 1 курсу денної форми навчання (11 групи) факультету дошкільної та спеціальної освіти, які навчаються за спеціальністю 012 Дошкільна освіта ОС «Молодший бакалавр». На конференції були присутні: гарант освітньої програми «Дошкільна освіта» початкового рівня (короткого циклу) вищої освіти к.п.н., доц. Підлипняк І.Ю., керівник практики по факультету  к.п.н., доц. Дука Т.М., керівник педагогічної практики Кривда В.С.

Під час заходу студентів ознайомили із програмою та завданнями педагогічної практики, обговорили організаційні питання щодо дистанційного проходження педагогічної практики, провели інструктаж з безпеки життєдіяльності.

Бажаємо нашим студентам успішного проходження практики!