Настановча конференція з навчальної педагогічної практики

Педагогічна практика є важливим етапом у системі фахової підготовки, першою ланкою професійного становлення майбутніх педагогів. У цей період закладаються основи майбутньої професійної діяльності, відбувається оволодіння педагогічною майстерністю; формуються професійні якості особистості педагога, зміцнюється інтерес до майбутньої професії. Педагогічна практика створює реальні можливості для формування готовності студентів-практикантів до професійної діяльності. Вона є важливою складовою освітнього  процесу всіх педагогічних спеціальностей.

8 грудня 2020 року відбулася настановча онлайн-конференція  на платформі Zoom з навчальної педагогічної практики для студентів 2 курсу (214 та 215 груп) факультету дошкільної та спеціальної освіти, які навчаються за спеціальністю 016 Спеціальна освіта. У заході взяли участь методист педагогічної практики кафедри спеціальної та інклюзивної освіти Колісник Л. В. кандидат педагогічних наук Калиновська І. С. та доктор філософії Черніченко Л. А.

Присутні ознайомили студентів із програмою педагогічної практики, провели інструктаж з безпеки життєдіяльності, обговорили організаційні питання щодо проходження педагогічної практики. Було наголошено, що у процесі педагогічної практики відбувається закріплення, поглиблення психолого-педагогічних знань у процесі їх використання для вирішення конкретних навчальних завдань; свідоме застосування студентами теоретичних знань в практичній діяльності, усвідомлення її професійної значущості; виховання у студентів стійкого інтересу до професії логопеда, потреба у формуванні професійної компетентності та постійній самоосвіті.