Настановча конференція по виробничій педагогічній практиці для студентів заочної форми навчання (312з, 313з групи)

Успішне засвоєння і закріплення вивченого теоретичного матеріалу здійснюється у процесі проходження педагогічної практики здобувачами вищої освіти.
       14 жовтня 2022 року відбулася настановча конференція по виробничій педагогічній практиці для здобувачів заочної форми навчання першого (бакалаврського) рівня вищої освіти – 312з та 313з групи.

Керівники практики, доктор педагогічних наук, професор кафедри дошкільної освіти Світлана Семчук та викладач кафедри дошкільної освіти Ірина Найдюк, під час конференції озвучили практикантам мету та завдання практики, порекомендували до опрацювання онлайн-платформи, що допоможуть здобувачам якісно пройти практичну підготовку у дистанційному режимі.