НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ НА ПРАКТИКУ

26 березня 2019 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбулася настановча конференція зі студентами 211, 212, 213 груп денної форми навчання щодо проходження навчальної педагогічної практики.

Усім академічним групам були представлені їхні керівники практики. Зі свого боку, керівник практикою від факультету Дука Т.М., наголосила на медогляді, техніці безпеки, окреслила терміни проходження практики та особливості роботи студентів-практикантів у закладах дошкільної освіти, що є базами проходження практики.

Груповий керівник Авраменко О. О. ґрунтовно надала рекомендації щодо складання індивідуальної програми практики, написання щоденника практики, виконання основних завдань практики та звітної документації.

В кінці зустрічі було наголошено, що за результатами навчальної педагогічної практики буде проведено звітну конференцію, на якій студенти зможуть поділитися своїми враженнями, отриманими під час практики та педагогічним досвітом.

Бажаємо нашим студентам професійних успіхів,  приємних вражень від виконуваної роботи та  успішного проходження практики!

Друк