НАСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ НА ПРАКТИКУ

17 жовтня 2019 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбулася настановча конференція зі студентами 412, 413 груп денної форми навчання щодо проходження виробничої практики.

Керівник практикою від факультету канд. пед. наук, доц. Дука Т.М. наголосила на проходженні медогляду, на необхідності проведення інструктажу з техніки безпеки, окреслила терміни проходження практики та особливості роботи студентів-практикантів у закладах освіти, що є базами проходження практики.

Студентам були представлені їхні керівники практики: канд. пед. наук, доц.  Бутенко О. Г. та канд. пед. наук, ст. викл. Рябошапка О. В.

Груповий керівник канд. пед. наук, доц.  Бутенко О. Г. ґрунтовно надала рекомендації щодо складання індивідуальної програми практики, написання щоденника практики, виконання основних завдань практики та звітної документації.

В кінці зустрічі канд. пед. наук, ст. викл. Рябошапка О. В.   наголосила, що за результатами виробничої практики буде проведено звітну конференцію, на якій студенти зможуть поділитися педагогічним досвідом та своїми враженнями, отриманими під час практики.

Бажаємо нашим студентам професійних успіхів,  приємних вражень від практичної діяльності та  успішного проходження практики!