Настановча конференція для здобувачів вищої освіти зі спеціальності 012 Дошкільна освіта (бакалаврський рівень), освітніх програм: Дошкільна освіта. Спеціальна освіта (431з гр.), Дошкільна освіта. Початкова освіта (432з гр.) та Дошкільна освіта. Психологія (433з гр.) заочної форми навчання

27.02.2023 року деканом факультету дошкільної та спеціальної освіти Попиченко С. С. та доцентами кафедри дошкільної освіти Залізняк А.М. і Скрипник Н.І. була проведена настановча конференція для здобувачів вищої освіти зі спеціальності 012 Дошкільна освіта (бакалаврський рівень), освітніх програм: Дошкільна освіта. Спеціальна освіта (431з гр.), Дошкільна освіта. Початкова освіта (432з гр.) та Дошкільна освіта. Психологія (433з гр.) заочної форми навчання , щодо державної педагогічної практики.

На конференції здобувачам було доведено до відому терміни (з 06.03.23 по 14.04.2023 р.), основну мету та завдання практики, проаналізовано всі види роботи та звітної документації, які необхідно підготувати практикантам.  Узгоджено строки всіх етапів практики.

На завершення організатори побажала учасникам заходу вдалої практики, творчості, успіху та мирного неба!