НАШІ ВИПУСКНИКИ – НАША ГОРДІСТЬ

Випускники факультету дошкільної та спеціальної освіти є висококваліфікованими, професійно компетентними, конкурентоспроможними фахівцями на ринку праці.

Серед випускників факультету:

• відомі доктори педагогічних наук, професори, які успішно працюють в нашому університеті та в інших університетах України, це:  Світлана Семчук, Олексій Муковіз, Світлана Гаврилюк, Наталія Король;
  • кандидати педагогічних наук та доценти: Алла Залізняк, Леся Карнаух, Тетяна Дука, Ірина Підлипняк, Ольга Мельнікова, Марина Лемещук, Інна Бабій, Валентина Білан, Оксана Авраменко, Неля Кравчук, Наталія Дудник, Наталія Трафаїла, Марина Бевзюк, Оксана Лоюк; викладачі (Світлана Гарбар, Людмила Черніченко, Богдан Семчук, Тетяна Журавко та інші).
  • Наші випускники успішно працюють завідувачами закладів дошкільної освіти методистами, психологами, вихователями, логопедами у державних та приватних закладах дошкільної освіти, центрах розвитку дитини, інклюзивно ресурсних центрах тощо.

БАЖАЄМО ВЕЛИКИХ УСПІХІВ ВСІМ НАШИМ ВИПУСКНИКАМ!!!