НАША ПРАКТИКА – ЗАПОРУКА УСПІШНОГО МАЙБУТНЬОГО ПРОФЕСІЙНОГО ЗРОСТАННЯ ПЕДАГОГА

11 березня 2019 року відбулася настановча конференція зі студентами 211-з, 213-з, 221-з, 223-з груп заочної форми навчання факультету дошкільної та спеціальної освіти щодо проходження навчальної педагогічної практики.

Під час конференції студенти отримали методичні настанови щодо програми практики, підготовки дидактичних  матеріалів та звітної документації від керівника  практикою від факультету Дуки Т. М.

Практика проводиться відповідно до програм та робочих планів. Груповий керівник Авраменко О. О. грунтовно надала рекомендації щодо складання індивідуальної програми практики, написання щоденника практики, виконання основних завдань практики.

В кінці зустрічі було наголошено, що за результатами навчальної педагогічної практики буде проведено звітну конференцію, на якій студенти зможуть поділитися своїми враженнями, отриманими під час практики та педагогічним досвітом.

Бажаємо нашим студентам професійних успіхів,  приємних вражень від виконуваної роботи та  успішного проходження практики!