«Найрозумніший»

14 квітня 2015 року у 201 ауд. студентським науковим товариством факультету дошкільної та корекційної освіти було проведено серед студентів-відмінників конкурс «Найрозумніший». У конкурсі взяли участь 12 студентів: з І курсу – 2 учасника ; з ІІ та ІІІ курсу – по 3 учасника та з ІV курсу – 4 учасника. Всі конкурсанти показали високий рівень знань, умінь, навичок, ерудованість, кмітливість, відповідальність, креативність і творчість.
Оцінювало досягнення студентів в інтелектуальній сфері жюрі конкурсу. Голова жюрі – канд. пед.. наук, доцент, заступник декана з навчальної роботи, Бутенко О. Г., члени – канд. пед. наук, проф. Рогальська Н. В., канд. пед.. наук, доцент, заступник декана з виховної роботи Бабій І. В., канд. пед.. наук, доцент Скрипник Н. І., канд. пед.. наук, ст. викладач Авраменко О. О.
Студенти факультету та гості дійства активно підтримували учасників- студентів під час конкурсу та вболівали за своїх фаворитів.
Перемогу в конкурсі виборола студентка 4 курсу 2 групи Коваленко Зінаїда Василівна.

DSC04599

DSC04603

DSC04606
Бажаємо всім учасникам і переможцям конкурсу – нових наукових досягнень, високих духовних поривань, невичерпної наснаги й творчого оптимізму!

Друк