“НАЙРОЗУМНІШИЙ УДПУ-2018”

   Нещодавно Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулася інтелектуальна гра «Найрозумніший УДПУ-2018». В події взяли участь 11 студентів різних факультетів. Ерудити університету намагалися визначити найрозумнішого серед найрозумніших.

   Суть змагання – пройти якомога більше раундів і кожен повинен відповісти на якомога більше запитань за короткий час. Гра відбувалася в декілька етапів, під час яких кількість учасників поступово зменшувалась. Питання, які ставились студентам були різної складності та на різну тематику, з якими учасники справилися по-різному – хтось помилився, а хтось цілком впорався з своїм завданням.
Як зазначили гравці «Найрозумнішого» – це непоганий спосіб тренувати свій розум та пам’ять перед іспитами.
Фінал виявився найнапруженішою частиною змагання, адже кожен учасник був досить близько до перемоги і не хотів здаватися.

   Проте по закінченню боротьби все ж визначився переможець. І очікувану перемогу здобула студентка факультету іноземної філології Жупаник Ольга. 
   Вітаємо Ольгу з перемогою та бажаємо їй подальших інтелектуальних досягнень, а учасникам – пробувати свої сили в інтелектуальних іграх і надалі.

Друк