НАГОРОДЖЕННЯ ДИПЛОМОМ ЛАУРЕАТА ПРЕМІЇ ІМ. НАРОДНОГО УЧИТЕЛЯ О. А. ЗАХАРЕНКА

Приємною подією на факультеті дошкільної та спеціальної освіти стало вручення диплома лауреата премії ім. Народного учителя О. А. Захаренка Президії Черкаського обкому Профспілки працівників освіти і науки України доктору педагогічних наук, професору, завідувачу кафедри психології та педагогіки розвитку дитини університету

Іщенко Людмилі Валентинівні

за багаторічну плідну творчу працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у розвиток освіти, культури і духовності Черкащини, збереження, впровадження і пропаганду педагогічної спадщини О. А. Захаренка.

Привітали Людмилу Валентинівну в. о. декана факультету дошкільної та спеціальної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Попиченко Світлана Сергіївна та заступник декана з виховної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Трофаїла Наталія Дмитрівна.

Щирі вітання висловлює ректорат,

профком університету,

адміністрація факультету,

кафедра психології та педагогіки розвитку дитини