19 січня 2021 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти відбувся І тур олімпіади зі спеціальності 012 Дошкільна освіта. Метою заходу було виявлення обдарованої студентської молоді факультету, підвищення її інтересу до творчого самовдосконалення та відбору найкращих студентів до участі у ІІ турі Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності 012 Дошкільна освіта.

До олімпіади були долучені всі бажаючі здобувачі вищої освіти першого(бакалаврського) та другого(магістерського) рівнів, які навчаються на різних ОПП зі спеціальності 012 Дошкільна освіта.

Олімпіада відбулася в онлайн-режимі на платформі Meet. Студенти демонстрували свої теоретичні знання, практичні вміння та творчі здібності   під час вирішення поставлених завдань.

Відповідно до підсумків олімпіади:

І місце  –  Гісса Марина (312 група)

ІІ місце – Брижан Ольга,  Феськова Дарья

ІІІ місце – Жилко Марина, Димитрашко Тетяна