«МИНУВШИНА – НАЙБІЛЬШИЙ СКАРБ НАШ, ДУХОВНИЙ ЩИТ Й ВИСОКОПРОБНИЙ ДОСВІД»

Першу лекцію для студентів факультету дошкільної та спеціальної освіти провела, заслужений майстр народної творчості України, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри дошкільної освіти Поліщук Олена Василівна.

У ході лекції основна увага акцентувалася на глибокому вивчені джерел народного декоративно-прикладного розпису 1920-х р.р. та інтерпритації його зразків у сучасному народному та професійному мистецтві. Викладач звернула увагу на захист ідеї з гідно з якої тільки те мистецтво варто кваліфікувати з повна сучасним, що спрямоване на духовно-моральне виховання сучасної людини-людини високої свідомості, людини-глобаліста, але самовідданого патріота України.

Висновок: тільки той виявляється сучасним, хто повністю усвідомлює теперішнє у всіх його суперечностях, позитивних і негативних.

Декоративне мистецтво має низку освітньо-виховних функцій, а тому широко використовується в роботі із дітьми різного віку.