МИ ЗА ЧИСТЕ ДОВКІЛЛЯ ТА ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ

На факультеті дошкільної та спеціальної освіти зі студентами 211 групи було проведено практичне заняття з дисципліни «Ознайомлення дітей з природним довкіллям».

Студенти моделювали та аналізували заняття екологічного та валеологічного змісту з метою вправляння у професійних уміннях та формування природничої компетентності.

Під час практичного заняття до студентів завітав лікар Айболить з квіткою здоров’я.

На занятті були використані вірш Д. Павличка «Де найкраще місце на землі», повідомлення В. Сухомлинського «Смітник», здійснили відеоподорож мальовничими краєвидами України, провели дискусію «Ми допомагаємо», виконали психогімнастику «Я квіточка» та ін.

Кожне змодельоване заняття ознайомило студентів з проблемою забруднення навколишнього середовища, підвело до розуміння необхідності охорони довкілля, формування екологічної свідомості, нестерпності до забруднення навколишнього середовища, уміння піклуватися про навколишній світ природи.

Наприкінці заняття студенти  з гарними настроєм  та позитивними емоціями  поділилися своїми враженнями щодо заняття.