ВТІЛЮЄМО ТЕОРІЮ В ПРАКТИКУ

13 березня 2019 року відбулося практичне заняття з дисципліни «Ознайомлення дітей з природним довкіллям» зі студентами 212 та 213 груп факультету дошкільної та спеціальної освіти.

На практичному занятті студенти зуміли поринути у казку до дідуся Мудрила, до чарівної квітки,  відвідали «дослідницьку лабораторію», моделюючи заняття з екологічного та валеологічного виховання.

Під час заняття усі студенти були активні, зуміли передати позитивну атмосферу дитинства, пригадали вірші та загадки про природні явища та об’єкти живої природи, провели фізкультхвилинки та вправи на релаксацію.

В кінці заняття студенти  з гарними знаннями та в піднесеному настрої проаналізували змодельовані заняття та поділилися своїми незабутніми враженнями.