Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітології “Освіта дітей з особливими потребами: від інституалізації до інклюзії”

27-28 жовтня 2016 року в м. Вінниця. вібувся міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки, психології та реабілітології “Освіта дітей з особливими потребами: від інституалізації до інклюзії”.

t_zisglekly

У конгресі приймали участь науковці, науково-педагогічні та педагогічні працівники, молоді вчені, докторанти, аспіранти, педагоги та адміністрація загальноосвітніх навчальних закладів, представники державної влади та громадських організацій, батьки дітей із особливими потребами.

yov5kfettua
Від факультету “дошкільної та спеціальної освіти” були делеговані представники: Бевзюк М.С., Дичок Т.П., Чередник А.А., Черніченко Л.А..

6nbbkevczhy

• На секційному засіданні під загальною темою: “Інноваційні технології комплексної допомоги особам із особливими потребами в умовах еволюціонування наукових підходів” виступили:
    Бевзюк Марина Сергіївна з темою: “Діти, які постраждали внаслідок бойових дій, як категорія особливого дитинства”

zrgl6x7op4k

• Дичок Таїсія Петрівна з темою: “Творчий розвиток дітей з особливими освітніми потребами за допомогою кольорової солі”

xy3mxhibibg

• Чередник А.А. та Черніченко Л.А. брали активну участь у обговоренні виступів на секційному засіданні.