МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ ТА НАУКИ УКРАЇНИ ДОЗВОЛИЛО ВСТУПНИКАМ ПОДАВАТИ ЗАЯВУ ТА ДОКУМЕНТИ В ПАПЕРОВІЙ ФОРМІ

       Відповідно до листа МОН України від 14.07.2017 № 1/9-395 “Щодо умов прийому” з 15 липня 2017 року абітурієнт може подати заяву та документи в паперовій формі, якщо в присутності представника приймальної комісії вищого навчального закладу буде перевірена неможливість створення електронного кабінету вступника.

[button title=”Завантажити документ” link=”https://fdo.udpu.edu.ua/wp-content/uploads/2017/07/Inforesurs.pdf” target=”_blank” align=”center” icon=”” icon_position=”” color=”” font_color=”” size=”10″ full_width=”” class=”” download=”” onclick=””]

       Відповідне рішення ухвалено Міністерством у зв’язку із проблемами у роботі системи електронного вступу, що пов’язано із запровадженням нового програмного забезпечення з посиленими вимогами до ідентифікації вступників.


У зв’язку із вищезазначеним, вищим навчальним закладам доручено за результатами кожного робочого дня надсилати до ДП «Інфоресурс» таблиці із даними зареєстрованих вступників.


Нагадаємо, що відповідно Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України подання заяв до вишів, за виключенням деяких категорій абітурієнтів, у 2017 році мало здійснюватись виключно в електронній формі.
Друк