МЕТОДИКА НАВЧАННЯ ДІТЕЙ ІНОЗЕМНОЇ МОВИ

На факультеті дошкільної та спеціальної освіти викладачем кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Трофаїла Н. Д. було проведено практичне заняття з дисципліни «Методика навчання дітей іноземної мови».

Метою практичного заняття було ознайомити студентів з методами і прийомами роботи з дітьми дошкільного віку задля стимулювання інтересу і зацікавленості вивчення теоретичних аспектів навчання іноземної мови в закладах дошкільної освіти.

Під час заняття студенти проводили дидактичні, рухливі ігри,  фізкультхвилинки, дикламували дитячі вірші, скоромовки на іноземній мові та зуміли передати позитивну атмосферу дитинства.

Наприкінці заняття студенти  з гарними настроєм  та позитивними емоціями  поділилися своїми незабутніми враженнями щодо заняття.