МАТЕМАТИКА У ЗАКЛАДІ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

Упродовж століть десятки і сотні майстрів, народних учителів, умільців різних поколінь створювали різні речі, накопичували знання, необхідні людям у житті. І для того щоб оцінити, відчути і зрозуміти справжню їх вартість, кожному з нас потрібно знати, як народжувався той чи інший народний скарб.

Вивчення народної математики, ознайомлення зі способами лічби, величиною, мірами, знаками, письмом є складовою частиною дослідження історії народу.

Так, 07 грудня 2020 року доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Людмила Валентинівна Іщенко разом зі здобувачами вищої освіти ОС «Молодший бакалавр», та «Бакалавр» провела цікаве, насичене різноманітним народознавчим матеріалом заняття з ознайомлення дітей дошкільного віку з елементами математики.

Заняття включало використання нетрадиційних форм та методів навчання дошкільнят, активізацію навчально-пізнавальної діяльності слухачів різноманітними засобами; чітке окреслення кола запитань для самостійного опрацювання; аналіз різних точок зору на вирішення поставлених проблем; встановлення контакту з аудиторією та забезпечення ефективного зворотного зв’язку.

Людмила Валентинівна разом із студентами поринула у чарівний світ математики, до якого долучилися найменші учасники – дошкільнята. Оскільки саме для них і здійснюється пошук ефективних шляхів навчання елементів математики та забезпечення якісної підготовки фахівців дошкільного профілю.