МАЙСТЕР-КЛАС З ВИГОТОВЛЕННЯ КУСУДАМИ

Кусудама…Чи знаєте ви, що це таке? А чи цікавилися коли-небудь одним із традиційних японських виробів у стилі оригамі? Напевно далеко не кожний. Тому працівники читального залу № 1 бібліотеки університету організували для всіх охочих до творчого пізнання надзвичайно цікавий майстер-клас з виготовлення незвичних та оригінальних виробів із паперу.

Оскільки наближаються новорічні свята, викладач факультету мистецтв, старший лаборант кафедри образотворчого мистецтва Тетяна Горчинська продемонструвала майстер-класи з виготовлення новорічної ялинки із паперу, коробочок для подарунків та, звісно ж, лікувальної, яскравої, паперової кулі-кусудами. Авторські моделі дивовижної кулі, виготовлення яких не вимагає багато затрат часу та коштів може стати чудовою окрасою будь-якого інтер’єру. Майстриня, розповідаючи присутнім про методику виконання кусудами, наголосила, що виготовлення цієї краси активно розвиває фантазію, уяву, моторику, просторовий та естетичний смаки.

Приємно, що даний захід викликав жвавий інтерес та захоплення в усіх його учасників – студентів факультету дошкільної та спеціальної освіти.

Працівники читального залу №1 Олена Усатюк та Віталія Прокопчук, які організували проведення майстер-класу, бажають усім побільше креативу в житті, а також незвичних, цікавих та фантастичних ідей! Будьте не такі, як усі, робіть наш світ кращим!