МАЙСТЕР-КЛАС «СОЛОДКИЙ ВЕЛИКДЕНЬ. ЯК ПРИКРАСИТИ ВЕЛИКОДНІ КЕКСИ»

Напередодні великого християнського свята Пасхи в читальному залі №2 університетської бібліотеки для вихованців Центру розвитку дітей  створювали  Великодню атмосферу— провели майстер-клас «Солодкий Великдень. Як  прикрасити великодні кекси».

Активну участь та зацікавленість до майстер-класу виявили студенти факультетів мистецтв та соціальної та психологічної освіти. Студенти допомагали діткам створювати великодні кекси.

Працівники читального залу №2 Ольга Прокопчук та Олеся Прядко розповіли про великодній кекс, «як і з чим його їсти». Святкування Великодня з роками обросло новими звичаями та традиціями. Щороку наші господині готують паску, яка є чи не найголовнішим атрибутом у святковому кошику. Однак популярності з кожним роком набирає великодній кекс, по суті, це маленький тортик. Організатори продемонстрували присутнім як можна святково, апетитно і цікаво прикрасити великодній смаколик.

Дівчата та хлопці разом з малятами поринули в процес оформлення запашної випічки, адже така праця дає можливість проявити свій творчий потенціал, вимагає креативності та додає життю яскравих відтінків. Так, у процесі роботи звичайна, на перший погляд, випічка перетворювалася в справжній неперевершений солодкий шедевр. Для початку учасники майстер-класу оформили її в паперову серветку і пергамент, задекорувавши кольоровою стрічкою. Наступний крок – покриття кексу цукровою глазур’ю. Далі, прикрасивши кекс тематичною посипкою різних видів, додали шматочки шоколаду. А завершили оформлення кондитерським солодким виробом у вигляді курчаток.

Хочете повторити майстер-клас? Прикрашений власними руками великодній кекс стане центром вашого святкового столу, об’єднуючи за ним всіх близьких та рідних. Він також може бути цікавим і приємним презентом і подарувати незабутні враження дітям та дорослим.