Майбутні асистенти вчителя-логопеда ідуть на державну практику: настановча конференція.

Майбутні  асистенти  вчителя-логопеда  ОС «молодший  бакалавр»  факультету  дошкільної  та  спеціальної  освіти  кафедри  спеціальної  та  інклюзивної  освіти  пройдуть  практичне  загартування  на   державній  виробничій  практиці  з  1 лютого по 12  березня  2021  року.

Настановча  конференція  на виробничу  педагогічну  практику  успішно пройшла  в  режимі  он-лайн  зі  студентами  24-з та 24а-з  груп  заочної  форми  навчання.

Керівник  практик  по  кафедрі  спеціальної  та  інклюзивної  освіти  Людмила Колісник  наголосила   про  велику  відповідальність  до проходження    практики дистанційно, а також  підготовки  звітних  документів  та  завдань.

Доповіли  студенти-практиканти, що  морально, методично, фізично  готові  приступити  до  практичного  випробування  в закладах  спеціальної,  дошкільної, загальної середньої  освіти  з  інклюзивним  та  інтегрованим навчанням.

Нехай  щастить!  Чекаємо  результатів!

Автор: Колісник В.М.