Літературний дискурc

31 березня в читальному залі №2 факультет  дошкільної та корекційної освіти спільно з працівниками наукової бібліотеки нашого університету провели літературний дискурс до Міжнародного дня дитячої книги на тему: «Весела книжка – твоя радість».

1

Щорічно 2 квітня відзначається Міжнародний день дитячої книги — свято, встановлене за рішенням профільної Міжнародної ради з питань дитячої книги. Основна мета свята –  пропаганда дитячого читання, яке є ефективним інструментом духовного та інтелектуального розвитку людини.

 На святі студенти мали можливість обговорити актуальні питання дитячої літератури та проаналізувати дитячі книги.

Цікавими виявилися розповіді студентів: Алексєєвої Лілії, Ельфант Анни, Громик Дарини (22 група), Кірціцької Вікторії та Іванюти Інни (23 група).

3

3-4

3-2

3-3

Блискуче впоралися з роллю ведучих Шиманський Артем (23 група) та Загранична Марія (22 група).

2

Студенти ще раз впевнилися, що дитячі книги є зразком високого художнього слова – прози і поезії, виховують у дітей почуття прекрасного і роблять їхнє життя змістовнішим та цікавішим; з малих років прищеплюють дитині добрі почуття і благородні думки, пробуджують до гарних вчинків, сприяють моральному становленню. Чесність, готовність боротися за правду, совісність, повага до людей і до самого себе, любов до знань і праці, відповідальність, почуття обов’язку перед сім’єю, батьком, матір’ю, перед країною ненав’язливо входять у свідомість дитини саме через спілкування з хорошою книгою.

Друк