КВЕСТ «ПАМ’ЯТКИ АРХІТЕКТУРИ МІСТА УМАНЬ»

Не можна заперечувати, що інтернет в якійсь мірі робить студентів інертними. А ми, в першу чергу, зацікавлені в підготовці практиків, які все пізнають і вивчають через власний досвід!

Відповідно, науково-педагогічний колектив кафедри дошкільної освіти у своїй роботі постійно слідує інноваційним технологіям навчання та використовує прогресивні та динамічні  форми роботи. Зокрема, минулого тижня студентам, які вивчають курс «Основи образотворчого мистецтва з методикою керівництва», в якості домашнього завдання було запропоновано викладачем-стажистом Воєдило О. В. квест-гру «Пам’ятки архітектури міста Умань».

Завдання полягало в тому, аби студенти відшукали якнайбільше пам’яток міста, дізналися коротку історичну довідку про об’єкт та засвідчили знахідку своїми фотографіями на фоні пам’ятки. Метою даної гри було ознайомитись із пам’ятками архітектури міста, стилями, в якому вони виконані та їх історичною значущістю.

Студенти зорганізувалися в групи та мали тиждень на виконання завдання. По завершенню квесту  учасники гри представили результати пошуку у вигляді презентації. Група студентів, яка зайняла призове місце знайшла 33 пам’ятки архітектури. А всього було знайдено 52 об’єкта.

Студенти із захопленням розповідали про свої пригоди під час виконання завдання. А стимулом до перемоги були призи-заохочення. Підводячи підсумки, викладач відзначила відомі пам’ятки, якими славиться наше місто. Звернула увагу на те, що чи не кожна вулиця має історичну пам’ятку.