КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ ДЛЯ ФАХІВЦІВ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

На факультеті дошкільної та спеціальної освіти завершили роботу курси підвищення кваліфікації зі спеціальності 012 Дошкільна освіта, за напрямами «Вихователь в закладах дошкільної освіти», «Музичний керівник в закладах дошкільної освіти» тривалістю 150 годин (5 кредитів).

Курси проходили у період з 06 лютого по 03 березня 2023 року. Навчання слухачів курсів підвищення кваліфікації здійснювалося у дистанційній формі (платформа Google Meet, застосунок для смартфонів Viber, електронні скриньки).

Для слухачів курсів було організовано онлайн навчання, під час якого слухачі мали можливість відвідувати навчальні заняття, тренінги, майстер-класи викладачів факультету. По завершенню навчання на курсах слухачі здійснили написання випускних творчих робіт під керівництвом викладачів факультету, захист яких відбувся 02 березня 2023 року.

Бажаємо слухачам курсів підвищення кваліфікації плідної роботи, нових досягнень та високого рівня розвитку професійної компетентності в умовах неперервної освіти під мирним українським небом!