КРУГЛИЙ СТІЛ НА ТЕМУ «ВПРОВАДЖЕННЯ ПЕДАГОГІЧНИХ ІДЕЙ ГРИГОРІЯ СКОВОРОДИ У ОСВІТНІЙ ПРОЦЕС: ІСТОРІЯ ТА СЬОГОДЕННЯ»
Хто думає про науку, той любить її, а хто її любить, той ніколи не перестає вчитися, хоча б зовні він і здавався бездіяльним.
Григорій Сковорода
12 жовтня 2022 року Кабінет Міністрів України затвердив розпорядження «Про відзначення 300-річчя з дня народження Григорія Сковороди».
В українській історії було чимало видатних постатей, мудрість яких вартує почерпнути. Одним з таких геніїв є філософ Григорій Сковорода, що на багато років випередив свій час.
Григорій Сковорода залишив нащадкам феноменальну духовно-педагогічну спадщину, яка не втрачає свого унікального пізнавального, етико-виховного, естетичного значення і тепер, у період творення нової української держави, нової освіти.
Григорій Сковорода – це втілення духу і мудрості України, його можна назвати нашим Першорозумом, учителем істинного духовного життя. Сковорода – реальна і містична фігура, праведна і мудра, він народний улюбленець, як і геніальний Тарас Шевченко.
До заходу з нагоди вшанування пам’яті великого філософа долучилися викладачі факультету дошкільної та спеціальної освіти.
Багатогранність особистості Григорія Сковороди продовжує залучати українське суспільство усіх поколінь, зокрема університетську спільноту, до невичерпної скарбниці його духовної спадщини.