КОРУПЦІЇ НЕ МІСЦЕ В ОСВІТІ

Нетерпимість до корупції має бути наскрізним принципом реалізації освітніх і наукових програм, роботи зі студентами, загальної політики закладів освіти.

У міжнародний день боротьби з корупцією студенти факультету дошкільної та спеціальної освіти підтримали проведенням дискусії на тему «Корупції не місце в освіті», заповнивши анонімну анкету щодо попередження корупції в університеті.

Основними напрямами дискусії були – сутність явища корупції; негативні наслідки корупції для роботи освітніх інституцій на шляху до розбудови демократичного українського суспільства. У ході дискусії студенти робили висновки, що нетерпимість до проявів корупції та хабарництва є однією із засад державної політики у сфері освіти.