КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ «МАГІСТР» ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ ЩОДО ФОРМИ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ ВИПУСКНОГО ЕКЗАМЕНУ ЗІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ «ПОЧАТКОВА ОСВІТА»

07 грудня 2020 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти була проведена консультація для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Магістр» заочної форми навчання, спеціальності: 012 Дошкільна освіта, освітньої програми: Дошкільна освіта. Початкова освіта, щодо організації та проведення випускного екзамену зі спеціалізації «Початкова освіта» у режимі Video Conferencing за допомогою платформи MEET.GOOGLE та інформаційно-освітнього середовища  MOODLE.

Зі вступним словом виступила Попиченко С. С. – в. о. декана факультету дошкільної та спеціальної освіти кандидат педагогічних наук, доцент, яка наголосила на необхідності проведення випускної атестації дистанційно. Секретар екзаменаційної комісії кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Дука Т. М. ознайомила випускників з особливостями процедури випускного екзамену у дистанційному режимі.

Члени ЕК Кравчук Н. П. кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини та Рябошапка О. В. кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри психології та педагогіки розвитку дитини разом зі студентами пригадали основні теоретико-методичні засади організації освітнього процесу у початковій школі.

Здобувачам вищої освіти бажаємо успіху у складанні випускного екзамену зв спеціалізації «Початкова освіта».