КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ «МАГІСТР» ЗАОЧНОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ ДО ВИПУСКНОГО ЕКЗАМЕНУ ЗІ СПЕЦІАЛІЗАЦІЇ «ПСИХОЛОГІЯ»

09 грудня 2020 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти була проведена консультація для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Магістр» заочної форми навчання, спеціальності: 012 Дошкільна освіта щодо організації та проведення випускного екзамену зі спеціалізації «Психологія» у режимі Video Conferencing за допомогою платформи MEET GOOGLE.

Секретар екзаменаційної комісії кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Дука Т. М. ознайомила випускників з особливостями процедури випускного екзамену у дистанційному режимі.

Члени ЕК: кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Карнаух Л. П. та кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Авраменко О. О. разом зі студентами обговорювали теоретичні та практичні аспекти випускного екзамену. Під час консультації розглядалися основні психологічні поняття, прийоми та методи психологічної роботи, форми її організації та ін.

Здобувачам вищої освіти бажаємо успіху у складанні випускного екзамену!