КОНСУЛЬТАЦІЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ВИЩОЇ ОСВІТИ ОСВІТНЬОГО СТУПЕНЯ «МАГІСТР» ДЕННОЇ ФОРМИ НАВЧАННЯ ЩОДО ФОРМИ ОРГАНІЗАЦІЇ ТА ПРОВЕДЕННЯ ВИПУСКНОЇ АТЕСТАЦІЇ

14 грудня 2020 року на факультеті дошкільної та спеціальної освіти була проведена консультація для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Магістр» денної форми навчання, спеціальності: 012 Дошкільна освіта, освітніх програм: Дошкільна освіта., Дошкільна освіта. Психологія, Дошкільна освіта. Початкова освіта, щодо організації та проведення випускної атестації у режимі Video Conferencing за допомогою платформи MEET.GOOGLE та інформаційно-освітнього середовища  MOODLE.

З вітальним словом виступила Попиченко С. С. – в. о. декана факультету дошкільної та спеціальної освіти кандидат педагогічних наук, доцент, яка наголосила на необхідності та особливостях проведення випускної атестації дистанційно.

Голова ЕК  – Семчук С.І., доктор педагогічних наук, професор кафедри дошкільної освіти представила членів ЕК та ознайомила випускників з графіком складання випускної атестації на денній формі навчання.

Секретар ЕК Дука Т. М., кандидат педагогічних наук, доцент кафедри психології та педагогіки розвитку дитини ознайомили здобувачів вищої освіти з інструктивними матеріалами, щодо організації проведення випускної атестації у дистанційному режимі для здобувачів вищої освіти освітнього ступеня «Магістр».

Здобувачам вищої освіти бажаємо успішного складання випускної атестації!

Друк