Конкурс бібліотечного есе “Чому необхідно берегти мир?!” до Міжнародного дня миру

КОНКУРС ЕСЕ «ЧОМУ НЕОБХІДНО БЕРЕГТИ МИР?!»

Бібліотека Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини (працівники читального залу №1) інформує про проведення у вересні 2017 року конкурсу есе «Чому необхідно берегти мир?!», який, власне, і присвячується Міжнародному дню миру.

Мета: спонукати до усвідомлення необхідності жити в мирі та злагоді з рідними, близькими людьми, іншими народами, державами; плекати почуття патріотизму, національної гордості та любові до рідного краю; виразити словом свою позицію щодо збереження миру в світі, зокрема на рідній землі.

Вимоги: учасниками можуть бути студенти та усі бажаючі (вікових обмежень немає); участь у конкурсі – безкоштовна; учасник конкурсу може подати не більше однієї роботи; конкурсна робота подається у вигляді есе; мова написання есе – українська; обсяг конкурсної роботи не повинен перевищувати 400 слів (шрифт – Times New Roman, кегль – 14, інтервал – 1,5, поля – стандартні); термін прийому бібліотечного есе: з 5 вересня по 29 вересня включно; есе необхідно приносити в друкованому вигляді в читальний зал №1 бібліотеки (центральний корпус університету); на конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт; есе переможців буде виставлене на сайті бібліотеки Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини; переможці конкурсу будуть відзначені грамотами та цінними подарунками.

З нетерпінням чекаємо ваших робіт!