ІНФОРМАЦІЙНО-ВИХОВНИЙ ЗАХІД ДО ТИЖНЯ ПРАВА

11 грудня 2018 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права проведено інформаційно-виховний захід для студентів факультету дошкільної та спеціальної освіти за участю Управління праці та соціального захисту Уманської міської ради Черкаської області та Уманського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги.

• З доповідями виступили голова Уманської регіональної організації «Асоціація українських правників», депутат Уманської міської ради, кандидат юридичних наук, доцент кафедри філософії та суспільних дисциплін Цимбал Вадим Олександрович, який ознайомив присутніх з історією відзначення Всеукраїнського тижня права та Декларацією прав людини.
  • Головний спеціаліст відділу призначення соціальних допомог Управління праці та соціального захисту Уманської міської ради Черкаської області Шуляк Ірина Анатоліївна, яка ознайомила студентів з особливостями призначення соціальних допомог соціально незахищеним верствам населення.
  • Начальник відділу представництва Уманського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги Сідлецька Наталія Анатоліївна, яка познайомила аудиторію з особливостями роботи центру.
  • Начальник відділу правопросвітництва Григоренко Катерина Дмитрівна, яка познайомила з проблемами домашнього насильства в Україні.

На завершення присутні мали змогу переглянути відео, підготовлене студентами історичного факультету, яке демонструє наскільки викладачі та студенти нашого університету знайомі із правами та свободами людини.