Регіональний центр розвитку дитини "Дивосвіт"

«ХАЙ ЗДІЙСНИТЬСЯ НАША МРІЯ – МИР НАСТАНЕ В УКРАЇНІ!» МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ МИРУ

«За мир в усьому світі!» – фраза, яка сьогодні для українців набула нового значення. Міжнародний День Миру відзначають 21 вересня у всьому світі, то ж і вихованці Центру розвитку дітей «Дивосвіт» приєднались до відзначення цього дня.

Напередодні Міжнародного Дня Миру, у нашому у центрі пройшов тематичний тиждень, присвячений найголовнішому – Миру над рідною українською землею.

Діти малювали прапор України, золотаві ниви, голубів миру, аплікували квіти і голубе мирне неба, все це відбувалося у Центрі розвитку дітей «Дивосвіт» під керівництвом вихователів Вознюк Н.Д. та Кислинської І.Ф.

Тематичний тиждень до Дня Миру об’єднав маленьких українців у велику дружню родину з щирим прагненням до доброти, толерантності, уміння дружити і співпереживати.

Хай літають завжди журавлі,
Колоски видзвонюють налиті,
Ми за те, щоб мир був на землі
Для усіх дітей на цілім світі.