ФІНАЛ КОНКУРСУ «ПОДАРУЙ ДИТИНІ КАЗКУ»

Справжня казкова весна відбулася сьогодні на факультеті дошкільної та спеціальної освіти – фінал конкурсу авторських творів для дітей дошкільного віку «ПОДАРУЙ ДИТИНІ КАЗКУ». За умовами конкурсу, участь брали учні 9-их – 11-их класів. Сам конкурс тривав більше двох місяців, протягом якого наші конкурсанти разом із вчителями готували літературні твори.

І ось, нарешті, фінал конкурсу, який розпочався зі святкового концерту, що підготували творчі колективи факультету. До організаційного комітету конкурсу надійшло 65 конкурсних робіт з різних регіонів України. Всі конкурсні твори уважно вивчалися та аналізувалися членами журі. Роботи авторів-переможців було включено до ІІІ видання «Збірника учнівських авторських творів для дітей дошкільного віку», який видається на факультеті дошкільної та спеціальної освіти щорічно.

А далі настав хвилюючий момент: члени конкурсного журі завідувач кафедри дошкільної освіти Кушнір Валентина Миколаївна та завідувач кафедри психології та педагогіки розвитку дитини Іщенко Людмила Валентинівна оголосили результати конкурсу.

Переможці:

І місце – Григорян Анна

ІІ місце – Меньша Юлія та Кравець Олена

ІІІ місце – Назаренко Ілона та Троян Лілія

Переможців конкурсу було нагороджено грамоти та цінними подарунками.

Також, члени журі  висловили слова подяк вчителям, які готували учнів до участі в конкурсі.

Фінал конкурсу успішно завершився. Він надихнув нас на подальшу роботу і, сподіваємося, наших юних конкурсантів теж.