ФАКУЛЬТЕТ ВІДКРИВ СВОЇ ДВЕРІ МАЙБУТНІМ АБІТУРІЄНТАМ

Традиційно, у січні місяці, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини відчиняє двері своїм майбутнім абітурієнтам.

Не став винятком і цей рік. 23 січня на День відкритих дверей на факультет дошкільної та корекційної освіти завітали випускники загальноосвітніх шкіл та педагогічних коледжів.

1

Відбулася зустріч професорсько-викладацького складу факультету з гостями заходу.

Про особливості підготовки фахівців в університеті і, зокрема, на факультеті, розповіла декан факультету канд. пед. наук, доцент С. С. Попиченко.

Завідувач відділу профорієнтаційної роботи та кар’єрного росту канд. пед. наук С. В. Цимбал-Слатвінська у своєму виступі акцентувала увагу на особливостях вступної кампанії та складання ЗНО у 2015 році.

2

З захопленням сприйняли майбутні абітурієнти розповідь магістранти 61м групи Т. П. Дичок про студентське життя на факультеті.

Родзинкою дійства стали майстер-класи «Креативна терапія у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами», проведений канд. пед. наук, доцентом, докторантом кафедри корекційної педагогіки та психології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини І. І. Демченко

3

та «Використання елементів декоративного розпису Черкащини у роботі з дітьми 5-10 років»,  проведений канд. пед. наук, доцентом кафедри теорії та методик дошкільної освіти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, заслуженим майстром народної творчості України О. В. Поліщук

4

Неабиякий інтерес викликала у гостей екскурсія лабораторіями та кабінетами університету.

Сподіваємося, що майбутні абітурієнти зроблять правильний вибір і у вересні місяці увіллються у дружню студентську родину факультету дошкільної та корекційної освіти.

Друк