ЕКСКУРСІЯ ДО МУЗЕЮ “ІСТОРІЇ УНІВЕРСИТЕТУ”

У зв’язку з святкуванням 90-річчя Уманського державного педагогічного університету, 22 лютого 2019 року студенти 114 групи факультету дошкільної та спеціальної освіти під керівництвом куратора Чередник Анни Анатоліївни відвідали музей історії університету.

Завідувач музею історії університету Олена Ігорівна Джагунова провела змістовну лекцію-екскурсію про становлення та розвиток нашого університету. Студенти оглянули експозиції музею, де представлено велику кількість матеріалів, світлин, документів та особистих очільників нашого університету, колишніх студентів та особисті речі Павла Григоровича Тичини.

Студентам було цікаво дізнатись, які історичні факти сприяли заснуванню навчального закладу, як змінювалася структура вишу, в яких приміщеннях був організований навчальний процес факультетів, як організовувалась робота університету у різні періоди історії розвитку нашої країни.