ДОСЛІДЖЕННЯ ОЦІНОЧНИХ СУДЖЕНЬ ВЗАЄМОДІЇ “ВИКЛАДАЧ-СТУДЕНТ”

25 березня на факультеті дошкільної та спеціальної освіти зі студентами 111 та 414 групами викладач Колонтаєвська С.В. провела дослідження оціночних суджень взаємодії “Викладач-студент”. Для досягнення мети дослідження були вирішені наступні завдання: як викладачі найчастіше звертаються до студентів, з яким настроєм викладач приходить на заняття, чи виникають конфлікти між викладачами та студентами тощо.
Згідно анкетувань найчастіше викладачі звертаються до студентів за прізвищем. Під час проведення навчального заняття настрій викладачів бадьорий, конфліктних ситуацій здебільшого не виникає.
Проведене опитування дає нам підстави для саморефлексії та самовдосконалення щодо налагодження комунікативного зв’язку; оптимізації взаємостосунків між викладачами та студентами в позаурочний час.