ДО ВСЕСВІТНЬОГО ДНЯ АВІАЦІЇ, КОСМОНАВТИКИ ТА ПРАЦІВНИКІВ РАКЕТО-КОСМІЧНОЇ ГАЛУЗІ

12 квітня весь світ відзначає День авіації і космонавтики, пам’ятну дату присвячену першому польоту людини в космос. Україна сьогодні входить до переліку космічних держав та активно розвиває ракетно-космічну галузь. Тож у рамках відзначення всесвітнього Дня авіації на Факультеті дошкільної та спеціальної освіти викладачем-стажистом кафедри дошкільної освіти Воєдило О. В. було проведено зі студентами ІІ курсу виховну годину.

Виховна година була поділена на кілька етапів. На першому етапі демонструвалися відео, презентації та зачитувалися доповіді про професію підкорювача Всесвіту та ракетно-космічну галузь. На другому етапі студенти виконували завдання в вигляді web-квесту, використовуючи особисті  гаджети, також вирішували задачки на кмітливість. Наприклад: «Що краще взяти з собою в космос для підтримки гарної фізичної форми: гантелі чи еспандер?».  На третьому етапі студенти конструювали космічні об’єкти з конструктору LEGO. Це заняття виявилось надзвичайно цікавим та захопливим!